Un grav accident de circulație, în care au fost implicate un microbuz și un autoturism, s-a produs miercuri seara pe raza localității bistrițene Reteag, în urma evenimentului rutier mai multe persoane fiind rănite.
Conform ISU Bistrița-Năsăud, la fața locului au intervenit două echipaje SMURD (terapia intensivă și prim ajutor), doua echipaje de la SAJ ( 1 Bistrița – Nasaud, respectiv 1 Cluj, Dej), autospeciala de transport victime multiple din cadrul Detașamentului de Pompieri Bistrița), precum și echipaje cu autospeciale de descarcerare (Beclean și Bistrița).…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul