Bărbatul a fost prins, la data de 23 ianuarie 2024, în flagrant delict, în județul Cluj, în timp ce ar fi deținut, în autoturism, 20 de grame de droguri de risc (canabis), destinate comercializării.
"În urma percheziției efectuate la locuința acestuia, au fost descoperite și ridicate aproximativ 200 de grame de ketamină, 100 de grame de amfetamină, 10 grame de cocaină, 18 grame MDMA, 31 de grame de canabis, sume de bani în lei și euro, precum și alte mijloace de probă", a transmis IPJ Cluj.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul