Un incendiu devastator a izbucnit în comuna Pârjol, în urma căruia o casă bătrânească a ars ca o torță. Proprietarii locuinței, o femeie de 86 de ani și fiul ei, imobilizat la pat, au fost salvați în ultimul moment.
Șansa a făcut ca niște vecini să vadă flăcările și să dea alarma, în puterea nopții. Ei i-au scos din locuință pe bătrână și pe bărbat. Aceștia au scapăt nevătămați, însă din casa lor au rămas doar niște ruine fumegânde, potrivit Știrile Pro Tv.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul