În aprilie anul trecut, Primarul Sectorului 6 a organizat o licitației pentru noile chioșcuri de ziare și flori din S6, un proiect discutat la acea vrem de aproximativ 2 ani.
Concursul de soluții a fost realizat de Ordinul Arhitecților, iar variantele câștigătoare sunt deja produse, în mare măsură, iar amplasarea lor prin București va începe în primăvară, anunță primarul Sectorului 6, Ciprian Ciucu:
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul