O soluție ingenioasă pentru momentele în care ai nevoie la toaletă, însă traficul pare că nu se mișcă, a fost implementară la intersecția dintre Calea Vitan și Șoseaua Mihai Bravu din București. Mai precis, WC ecologic a fost pus în mijlocul drumului, pe banda doi.
Traficul extrem de aglomerat din București îi enervează și deranjează pe mare parte dintre șoferi. Stare de disconfort creată de coloana de mașini care pare că nu se mai mișcă este cu atât mai mare atunci când ești presat și de o nevoie fiziologică.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul