Jucătorii de la SCM Zalău au avut parte de sărbători liniştite după o primă parte de sezon reuşită. Gruparea de la poalele Meseşului stă confortabil pe prima poziţie în Seria a X-a din Liga a III-a, iar parcursul din Cupa României a fost unul de excepţie pentru gruparea din al treilea eşalon.De la începutul lunii decembrie, fotbaliştii de la SCM Zalău au intrat în vacanţă.
După mai bine de o lună de zile, jucătorii vor reveni la antrenamente şi vor relua pregătirea pentru restul sezonului. Cristian Lupuţ a sunat adunarea, iar reunirea lotului este programată pentru data de 15 ianuarie, începând cu ora 15.00, pe Stadionul Municipal.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul