În cadrul acestui eveniment Clubul de fotbal AFC Dunărea 2005 Călărași – echipa de seniori care activează în cadrul ligii a 3-a dar și cei 140 de copii și juniori care învață tainele fotbalului în cadrul a 7 echipe au fost premiați de președintele CJ, Vasile Iliuță. Dincolo de rezultatele obținute de acești copii și juniori în competițiile la care au participat merită subliniat și faptul că doi jucători care îmbracă tricoul echipei au fost convocați în toamna acestui an la echipele naționale de juniori.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul