În perioada 8-11 februarie, naționala feminină U15 a României va desfășura o acțiune de selecție la Centrul Național de Fotbal Buftea. La această selecție a fost chemată și Nicola Țîrcomnicu, jucătoare legitimată la FC Argeș. Pentru Nicola este prima convocare la această reprezentativă a țării noastre, evoluțiile sale din acest sezon competițional fiind apreciate de staff-ul tehnic al României.
La echipa de club, Țîrcomnicu evoluează pe postul de fundaș central, antrenorii Gabriel Trandafirescu, Mihai Cârstea și Cristina Sandu fiind încântați de siguranța pe care o dă în axul central al defensivei alb-violete. Reunirea lotului tricolor este programată pe 8 februarie, ora 18.00, la Centrul Național de Fotbal Buftea.Informaţiile publicate pe site-ul argesfc.ro pot fi preluate, în conformitate cu legislația aplicabilă, doar în limita a 120 de caractere.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul