Stiri Ziare Locale Fotbal: Remiză pentru Gloria la reluarea Ligii a 3-a!
Fotbal: Remiză pentru Gloria la reluarea Ligii a 3-a!

Gloria a remizat cu scorul de 1-1 (1-1) în deplasarea de la Mediaș. Băieții lui Falub revin acasă cu un punct, după o partidă în care bistrițenii au transformat un penalty spre finele primei reprize, în timp ce medieșenii au ratat un altul în debutul actului secund.

În primul 11 al Gloriei s-au regăsit doi jucători transferați în pauza competițională: mijlocașii Țegle și Itu, ultimul în locul sângeorzanului accidentat Larionesi, pentru bifarea regulii FRF-ului privind prezența în teren a cel puțin unui fotbalist născut după data de 01.01.2005.…