Fostul consilier județean, Radu Ion, a plecat și din partidul extremist AUR. Cu o experiență politică amplă, trecând prin mai multe partide politice controversate, Radu Ion pare că, deocamdată, s-a retras din lumea politică. Șocant este că acesta aduce acuze că AUR are frății cu PSD!
Radu Ion
După ce a trecut prin PP-DD, partidul lui Dan Diaconescu, apoi în PSD, Radu Ion a ajuns în AUR. Ciudat este că și de data aceasta a ales calea plecării.
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul