Corpul de antrenori al Academiei UTA e completat cu un nume important la nivelul fotbalului arădean. Începând de astăzi, Flavius Moisă este noul coordonator tehnic ale grupelor Elite ale Academiei „roș-albe”. Antrenorul în vârstă de 35 de ani se va ocupa de partea tehnică a grupelor U14, U15, U16, U17 și U18.
Posesor al Licenței B, tânărul antrenor a mai pregătit în trecut echipele de seniori ale celor de la Aqua Vest Șofronea (Liga 5-a), CS Dorobanți, Gloria Arad, Frontiera Curtici (toate în Liga 4-a) și Gloria Lunca Teuz Cermei (Liga a 3-a).…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul