„Cred că nu se înțelege cât de gravă este situația în zona Decebal, unde se lucrează la pasaj. Au fost desființate trecerile de pietoni, iar pietonii traversează strada tot prin aceleași locuri, nemarcate. Totuși s-a deschis circulația în favoarea șoferilor, dar cu elevii și ceilalți participanți la trafic ce facem?
I-am scris și domnului primar, am făcut sesizări și la Poliția Locală și la IPJ BN, dar se pare că sunt doar promisiuni și atât. Primarul în loc să se intereseze de starea cetățenilor, dumnealui a început campania electorala cu ocazia fiecărui eveniment ce are loc în oraș, a început 100 de lucrări, pe care nu le-a terminat, dar și le însușește.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul