O femeie a fost trimisă în judecată de către Judecătoria Alba Iulia, după ce a sustras mai multe obiecte din supermarket-ul SELGROS, ascunzându-le într-un cărucior pentru copii.
În actul de sesizare s-a reţinut că inculpata, în data de 11.09.2022, în intervalul orar 17:21-17:27, a sustras mai multe produse din incinta magazinului Selgros, situat în Alba Iulia, pe care le-a ascuns într-un cărucior pentru copii, trecând ulterior de linia caselor de marcat fără a achita preţul acestora şi cauzând astfel persoanei vătămate SELGROS un prejudiciu în cuantum de 230,79 lei.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul