Urmărind îmbunătățirea performanțelor școlare și prevenirea abandonului școlar în rândul copiilor din Comloșu Mare, proiectul se adresează elevilor din clasele I, profesorilor , dar și părinților și familiilor. Crearea unui cadru comunitar de acțiune prin colaborarea și valorizarea tuturor factorilor implicați în parcursul școlar al copiilor presupune un efort asumat la nivelul comunității și al școlii.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul