Este nevoie de voluntari la Salvamont Victoria.„Serviciul Public Județean Salvamont – Salvaspeo Brașov, serviciu aflat în subordinea Consiliului Județean Brașov, recrutează voluntari pentru formația Salvamont Victoria! Ajută-ne să salvăm vieți în Munții Făgăraș!Ești o persoană sportivă, îți plac plimbările în natură și pe munte, dorești să îți ajuți semenii și locuiești în Țara Făgărașului? Îți dorești să îmbini sporturile montane cu salvarea de vieți omenești? HAI ÎN ECHIPA SALVAMONT!Trimite-ne un mesaj pe adresa noastră de e-mail – [email protected]‼ Te așteptăm în echipa noastră!”, au scris reprezentanții Salvamont.Pentru detalii: tel: 0755 272 768.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul