Președinți de filiale, primari dar și consilieri din PSD Constanța s-au mobilizat ca totul să iasă ca la carte, vineri, atunci când președintele partidului, Marcel Ciolacu, va vizita Organizația Județeană a PSD Constanța. Alături de acesta vor mai fi prezenți secretarul general al PSD, Paul Stănescu, ministrul Muncii și Protecției Sociale, Simona Bucura Oprescu, ministrul Investiţiilor şi Proiectelor Europene, Adrian Câciu.
Pe surse se vehiculează că tema principală va viza comasarea alegerilor europarlamentare cu cele locale, astfel încât conducerea de la malul mării să se pregătească cât mai repede și să prezinte candidații pentru primării, CJC dar și pentru consiliile locale până la sfârșitul lunii februarie.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul