Un bărbat ce era internat la secția de Terapie Intensivă a Spitalului Clinic de Boli Infecțioase și Tropicale „Dr. Victor Babeș” cu malarie a murit. Anunțul a fost făcut de către reprezentații unității medicale din București.
Reprezentații Spitalului Clinic de Boli Infecțioase și Tropicale „Dr. Victor Babeș” din București au anunțat că persoana diagnosticată cu malarie a decedat zilele trecute.
Bărbatul avea vârsta de 54 de ani și se afla pe secția de Terapie Intensivă, deoarece starea sa era una gravă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul