Pentru bucureștenii din cartierul 23 August este foarte neplăcut să aștepte autobuzele, din cauza stațiilor neamenajate și a condițiilor neprielnice în care sunt nevoiți să stea. Una dintre aceste stații este „Școala Generală 55”, situată pe Șoseaua Industriilor din Sectorul 3.
O parte din cetățenii cartierului 23 August susțin că au fost uitați de Primăria Sectorului 3, pentru că zona respectivă arată deplorabil și nu au văzut să fie luate măsuri.
Recent, pe grupul de Facebook „Cetățean Sector 3” a apărut o imagine cu o stație de autobuz care nici măcar nu pare a fi stație, ci mai degrabă arată ca un loc abandonat, plin de ruine.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul