Pe Brigitta o cunoașteți probabil de pe blogul ei Brigitta Călătorește (Brigitta Travels) unde aceasta a împărtășit cu cititorii ei despre experiențele din țările pe care le-a vizitat și culturile pe care le-a întâlnit de-a lungul timpului. Ea a călătorit în peste 50 de țări, 150 de orașe și 4 continente.
Aceasta ne-a vorbit și despre ebook-ul ei Despre Croaziere în care demontează miturile despre vacanțele pe croazieră. Brigitta ne da niște tips & tricks legate de vacanțe și cum să le alegem pentru a ne bucura la maxim de acestea și în același timp economisi banii.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul