Dezvoltarea județului Constanța depinde într-o măsură foarte mare de drumurile județene. De la economie la transport și turism sau servicii publice de calitate, totul depinde de starea acestor drumuri. Aceasta a fost premiza de la care am plecat în interviul realizat cu directorul companiei Drumuri Județene, Răzvan Zagon. Am vorbit despre lucrările realizate în timpul mandatului său, relația cu Consiliul Județean și cu președintele Mihai Lupu, situația financiară a societății, sursele de finanțare, obiective și comunicarea cu publicul.Puteţi urmări mai jos interviul:…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul