Interes firesc după ce în urmă cu ceva peste un an, ”Teambuilding”, film în care Cosmin Nedelcu, ”Micutzu” în universul stand-up comedy, s-a regăsit și printre protagoniști și printre regizori, a spart toate topurile de audiență în cinematografe.
Doar că hohotele de râs au lipsit de această dată. Au fost cel mult niște zâmbete... Și senzația predominantă pare să fi provenit din categoria ”oare ce a vrut să spună poetul?”
Botoșănenii nu s-au îngrămădit nici să facă poze alături de actori și nici să-l felicite pe directorul de imagine, chiar dacă este botoșănean, a făcut ”Pedagogicul”, după care a plecat în lume și are la 37 de ani un CV de invidiat.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul