La al doilea turneu din noul sezon al Diviziei A2 – Seria VEST, SCM Zalău II – tânăra echipă pregătită de Ovidiu Teuşan – a reuşit să se impună cu ProVolei Arad şi CS Vâlcea, fiind învinsă doar de liderul seriei, Ştiinţa Bacău
Echipa secundă de la SCM Zalău, care evoluează în Divizia A2 Vest, s-a deplasat recent la Arad, pentru a participa la al doilea turneu din acest sezon.
Primul turneu a fost cu ghinion pentru zălăuanii care nu au obţinut decât un punct. Însă, la al doilea turneu, desfăşurat la Arad în perioada 24 – 26 noiembrie, băieţii lui Teuşan s-au descurcat mult mai bine.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul