Două surori din Botoşani au avut parte de aceeaşi moarte cumplită pe aceeaşi trecere de pietoni, în drum spre biserică, într-o zi de joi, la o diferenţă de 11 ani.
Citește și: Ion Georgescu are voie să își viziteze părinții, nu și socrii. Curtea de Apel Pitești a menținut măsura arestului la domiciliu
Primul accident a avut loc pe 31 ianuarie 2013, în timp surorile se deplasau spre biserică. Ambele au fost lovite atunci de către un microbuz. Sora mai mare, în vârstă de 67 de ani, a murit pe loc. Sora mai mică, atunci de 65 de ani, a fost transportată de o ambulanţă în stare gravă la Urgenţe. Într-un final, sora mai mică a reuşit să se recupereze.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul