Marți, 23 ianuarie 2024, în jurul orei 19.00, un bărbat de 51 de ani, din Cugir, în timp ce conducea un autoturism pe strada Rozelor din oraș, a intrat în coliziune cu un autoturism, condus din sens opus, de un bărbat de 29 de ani, din Cugir.
În urma accidentului, cei doi conducători auto precum și o femeie de 29 de ani și un tânăr de 20 de ani, pasageri în cel de-al doilea autoturism, au suferit leziuni corporale și au fost transportați la spital.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul