Am vrut să scriu astăzi ceva mai rafinat, ceva despre tăcere. M-am văzut nevoit să amân rândurile ce mi le propusesem după ce am executat o ultimă navigare pe Net. Unde, dau de o postare a onorabilului președinte de consiliu județean, Romeo Dunca.
Ne spune că astăzi va avea loc o nouă ședință de consiliu și că este pregătit să lupte cu năpârcile pesediste. Care, cu mare șmecherie, au mai cedat ceva din bănuții ce și-i doreau pentru ai lor și au mai plusat și pe la liberali, inclusiv la uateul lui Popa.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul