În urma investigațiilor polițiștilor Biroului de Ordine Publică au fost identificați 2 bărbați de 21 și 30 de ani, din Arad, care, la data de 7 ianuarie, ar fi sustras un aspirator, dintr-un magazin de electronice și electrocasnice, cauzând un prejudiciu de aproximativ 3.200 de lei.
Cercetările sunt continuate într-un dosar penal, întocmit pentru furt.foto cu rol ilustrativ…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul