Capul de afiș al sfârșitului de an a fost scandalul izbucnit după ce conducerea DJST a ales să programeze un concert de manele, fără a informa pe nimeni, chiar dacă avea calendarul evenimentelor sportive, la Sala Sporturilor din Constanța, în detrimentul unui meci de baschet al CSM Constanța. La conferința de presă convocată de Emil Ionescu, acesta, pe lângă explicații încurcate privind concertul, a vorbit și despre episodul din februarie 2023, atunci când autocolantele cu sponsorul Cupei României la Baschet, din Sala Sporturilor, au fost pur și simplu rupte. Cu toate că Emil Ionescu a declarat că nu el a rupt acele colante, din nefericire pentru el, a apărut o filmare în care se vede clar cum chiar el smulge colantele, fără nici o remușcare.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul