Dumitru Rujan a fost desemnat candidat pentru fotoliul de primar al municipiului Caransebeș, în detrimentul Andrei Stroe și a lui Andrei Ungur!
Biroul Politic Județean al Filialei PNL Caras-Severin, întrunit astăzi în ședință statutară, a stabilit cu unanimitate de voturi ca deputatul Dumitru Rujan să fie candidatul formațiunii pentru municipiul Caransebeș. La propunerea actualului președinte, Andrei Ungur, Rujan a preluat și funcția de președinte interimar al Organizației Municipale Caransebeș.
De asemenea, pentru comuna Bănia a fost validată candidatura actualului viceprimar, Păun Ciortuz.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul