Adi Mutu l-a introdus pe Cipri Deac în teren ca titular şi nu a regretat deoarece mijlocaşul din Gruia a dat 3 pase de gol şi şi-a arătat valoarea. "M-am bucurat de fotbal, îmi era dor să joc din primul minut. Atâta timp cât mai pot şi simt că pot ajuta echipa nu contează că o să am 38, 40 sau 41 pentru că parametri de la testele fizice spun că mai pot. Mă bucur de fiecare minut în teren. E cel mai frumos sentiment să îmbrac tricoul CFR-ului!”, a declarat Deac la interviul acordat la cald pentru CFR TV.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul