Chimcomplex Borzești a venit, în preajma Sărbătorilor de iarnă, în sprijinul unor familii nevoiașe din Onești, Mănăstirea Cașin, Buciumi și Caraclău.
„Am obținut lista cu familii în nevoie – spune Luminița Bălăiță, director de Operațiuni la Chimcomplex -, de la Serviciul de Asistență Socială al Primăriei Onești și am distribuit alimente și dulciuri.
«Dacă ai mai mult decât îți este necesar, atunci nu fă un gard, ci o masă mai mare!». Ghidați de acest îndemn, am pregătit sute de pachete cu alimente și gânduri bune, pentru a aduce zâmbete pe fețele celor din aceste familii.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul