Sâmbătă avem parte de un veritabil maraton sportiv la Sala Sporturilor din Constanța, cu trei meciuri de primă ligă! Echipele CSM Constanța se bat pentru victorii în campionatele naționale de seniori și juniori, hotărîte să încheie anul cât mai sus în clasamente. Am stat cu ochii ațintiți și spre Brăila, unde pugilistul nostru Alexandru Buleu a luptat în ring pentru un nou titlu. Hai, Constanța!
== Volei senioare ==
Voleibalistele CSM Constanța deschid ziua de sâmbătă la Sala Sporturilor, cu un meci împotriva vicecampioanelor României! Duelul cu CSM Târgoviște, din etapa a 11-a a Diviziei A1, se anunță un test dificil pentru fetele antrenate de Florin Voinea și Radu Began, care luptă pentru cea de-a patra victorie din acest sezon. Sâmbătă, 16 Decembrie, de la ora 13.30, în Sala Sporturilor “Simona Amânar”. Hai, Constanța!…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul