Reunită în urmă cu 6 zile ș intrată de la începutul săptămânii în cantonament pe plan local, UTA a disputat astăzi și primul amical al iernii. Arădenii au trecut granițaîn Ungaria, până la Mak, acolo unde și-a măsurat forțele cu FC Ajka, formație clasată pe penultimul loc în liga secundă maghiară. A decis reușita italianului Cooper din prima parte, pe teren apărând pentru „Băttâna Doamnă” și Răzvan Trif sau David Vraciu, fotbaliști sosiți de la Mediaș, respectiv Petrolul, aflați în probe. Totodată, „Puriul” l-a titularizat în centrul liniei mediane pe Andrei David (19 ani), fotbalistul crescut de Fiorentina, care – în sfârșit – poate fi legitimat.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul