Consiliul Județean al Elevilor Bihor a organizat, în 26 și 27 ianuarie, „Sesiunea județeană de formare a elevilor reprezentanți” (SJFER), un eveniment care a avut ca scop să-i învețe pe tineri să-și reprezinte mai bine colegii din școli.
Într-un cadru plin de entuziasm și participare activă, 170 de elevi reprezentanți din toate consiliile școlare ale elevilor din întreg județul s-au reunit la Casa Tineretului Oradea, unde au participat în cele 2 zile la 9 ateliere facilitate de invitați deosebiți, prin care s-a urmărit dezvoltarea unui set de aptitudini esențiale atât în plan personal, cât și profesional.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul