Premierul Marcel Ciolacu a testat, astăzi, la Uzina Dacia din Mioveni, noul Duster, și a vizitat sediul Consiliului Județean Argeș, recent modernizat pe fonduri europene.
” Am apreciat această vizită, mai ales că nu a fost una de curtoazie, pentru că primul-ministru Marcel Ciolacu a făcut anunțuri importante și, mai ales, a transmis tuturor că Guvernul României este în continuare alături de autoritățile locale în eforturile de modernizare a infrastructurii și de compania de la Mioveni, pentru continuarea dezvoltării care a permis Daciei să devină un brand la nivel internațional” a declarat Ion Mînzînă, președinte Consiliul Judetean Arges.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul