• o femeie din Brăila a sesizat dispariția concubinului său, în vârstă de 66 de ani, care, la data de 31 ianuarie, ar fi plecat de la domiciliu și nu a mai revenit
Un bărbat a plecat de câteva zile de acasă și nu a mai dat vreun semn, iar concubina a sesizat dispariția la Poliție.
La data de 2 februarie, Serviciul de Investigații Criminale fost sesizat de către o femeie din Brăila, cu privire la dispariția concubinului său, Bălan Dumitru, în vârstă de 66 de ani. La data de 31 ianuarie, acesta ar fi plecat de la domiciliu și nu a mai revenit.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul