Stiri Ziare Locale Concluziile lui Mutu după remiza cu Farul: "Ne-a lipsit inspirația"
Concluziile lui Mutu după remiza cu Farul: "Ne-a lipsit inspirația"

După remiza cu Oțelul Galați, "feroviarii" au înregistrat un nou rezultat de egalitate, scor 1-1, împotriva Farului. Chiar dacă recunoaște că elevii săi nu au fost inspirați, Adrian Mutu încearcă să rămână optimist și a remarcat prestațiile bune, în opinia sa, din repriza secundă.

"Au fost două reprize diferite. În prima am suferit, iar în a doua am dominat. Nu am văzut dacă a fost fault sau nu la Fica. Singura lor ocazie s-a transformat în gol. Ne-a lipsit inspirația. Am jucat cu echipa de pe locul patru în deplasare. A fost meci greu.…