La data de 23 ianuarie 2024, Poliția Română a adus în țară 6 persoane, ce aveau emise pe numele lor mandate de executare a pedepsei cu închisoarea sau de arestare preventivă. Printre aceștia s-a numărat și un clujean de 31 de ani, urmărit internațional pentru săvârșirea infracțiunii de furt.
Astfel, a fost adus un bărbat, de 31 de ani, din Cluj, urmărit internațional pentru săvârșirea infracțiunii de furt. Acesta a fost adus din Marea Britanie, având emis de către Judecătoria Cluj-Napoca, pe numele lui, un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea de un an.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul