Pentru că toate scandalurile din ultimii doi ani din țara asta, dar și de la Cislău, m-au aruncat într-o depresie profesională. Stați liniștiți, cu capul sunt foarte bine, dar la capitolul motivație profesională sunt muci.
Tot ce s-a întâmplat în ultimii ani în țara asta m-a schimonosit la suflet. Mi-ați scris mulți dintre Voi: „De ce nu scrii despre Cislău? Ne e dor de ideile tale, de felul tău de a vedea lucrurile…”…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul