Miercuri, 31.01.2024, în Sala Mare a Primăriei Oraşului Aleşd, a fost semnat contractul de proiectare şi execuţie a lucrărilor pentru obiectivul de investiţii „Consolidarea și rebilitarea ruinelor Cetății Șinteu – Piatra Șoimului”.
Lucrările vor fi executate de Asocierea Euras SRL (lider de asociere) – Procad Business SRL (asociat) – ADD Concept SRL (asociat).
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul