Din păcate sutele de albaiulieni care s-au strâns în Piața Cetății să petreacă în stradă trecerea în 2024 nu au putut să se bucure la maxim de focul de artificii pregătit de Primăria Alba Iulia cu ocazia acestui eveniment.
Ceața densă a stricat, în cea mai mare parte, spectacolul oferit de focul de artificii, pentru cele câteva sute de albaiuliani care au îndurat frigul și au fost prezenți la fața locului, așteptând pe ritmuri de vals, oferite de Filarmonica din Viena, trecerea în noul an 2024. Focul de artificii nu a fost vizibil deloc în mai multe zone ale Municipiului.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul