Editura Libris a realizat topul celor mai vândute cărți în anul 2023, atât la nivel național, cât și pentru fiecare județ în parte, iar oamenii din Bacău se pare că au preferat un titlu clasic din literatura pentru copii.
În total, iubitorii de lectură din județul Bacău au comandat, de pe libris.ro, 45.310 de cărți, categoriile preferate fiind: cărți pentru copii, beletristică și religie. Cele mai vândute titluri au fost:
Media comenzilor pe județ a fost de 123 lei, iar cel mai fidel cititor al editurii Libris din Bacău a cumpărat, pe parcursul anului 2023, 42 de cărți. Majoritatea celor care au cumpărat cărți online au accesat site-ul editurii prin intermediul telefonului mobil (mobile – 73.11%, desktop – 26.8%).…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul