Cât de nesimțiți să fie micălăcenii să le vină întunericul fără ca iluminatul stradal să fie on?
Aceeași meteahnă și idee de brădean de doi bani crescut la lumina lumânării se întoarce și în sosia lui de la Târnova!
Ideea este următoarea, facem pe proștii și dăm vina pe furznizarea energiei, da noi facem un program de stingere a curentului stradal pe cartiere, proștii să nu se prindă. O strategie folosită și acum 14 ani și des folosită în ultima vreme de 7 ani încoace, dă-i dreaq, noi mulgem banii și la o adică venim cu un nou comunicat cu probleme grave, da nu de la noi.…