Tudor Pendiuc, fostul primar al municipiului Pitești, va mai petrece o perioadă în spatele gratiilor, au decis în urmă cu puțin timp judecătorii de la Tribunalul Argeș. Fostul edil a cerut de mai multe ori liberarea condiționată, dar argumentele pe care le-a adus și activitatea din spatele gratiilor nu i-au convins pe judecători să îl elibereze. Astfel, Pendiuc va mai putea formula o nouă cerere în luna mai a acestui an, dar, nici atunci nu este sigur că va părăsi Penitenciarul Mioveni.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul