„Tot miercuri, înțeleg că un domn primar nu s-a putut abține nici măcar în postul Crăciunului, s-a gudurat pe lângă stăpânul lui și mă bucur că astăzi a primit zero. Asta înseamnă, că ori a avut ghinion, ori prestația lui lamentabilă și lipsită de bun simț și colegialitate nu a fost pe placul stăpânului și s-a ales cu zero finanțare, deși înțeleg că are multe necesități în comuna Roseți.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul