Grupul de Inițiativă Civică Cișmigiu și-a exprimat nemulțumirea față de angajații ALPAB care își lasă mașinile parcate în parc atunci când au trebuiri în grădina istorică.
Echipele din subordinea PMB transformă alei într-o adevărată parcare fără plată.
Reprezentații Grupului de Inițiativă Civică Cișmigiu au publicat pe pagina de Facebook mai multe imagini în care pot fi observate mașini parcate la intrate principală din parc. Aleile sunt ocupate de vehiculele pe care echipele ALPAB le lasă la întâmplare.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul