Bărbatul care s-a autoincendiat, miercuri, 24 ianuarie a.c., într-o criptă din Cimitirul Central Constanța a murit la spital. Acesta se afla în stare gravă, având arsuri de gradul trei pe aproximativ 80% din suprafața corpului.
imagine de la locul evenimentului
La data de 24 ianuarie a.c., în jurul orei 10:15, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Constanța - Secția 3 Poliție au fost sesizați cu privire la faptul că, pe strada Bărăganului, în Cimitirul Central, un bărbat s-ar fi autoincendiat.
Polițiștii deplasați la fața locului au constatat că cele sesizate se confirmă. Bărbatul de 66 de ani a fost transportat la Spitalul Județean Constanța, având arsuri în proporție de 80% pe suprafața corpului.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul