Ieri, 7 februarie 2024, în jurul orei 14.00, polițiștii din Abrud, în timp ce acționau împreună cu polițiștii Postului de Poliție Bucium, au oprit, pentru control, o autoutilitară care avea atașată o remorcă, condusă de un bărbat de 55 de ani, din municipiul Sebeș.
În urma verificărilor efectuate, polițiștii au constatat că bărbatul nu poseda permis de conducere corespunzător categoriei din care face parte autovehiculul condus.
Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea, pe drumurile publice, a unui vehicul cu permis necorespunzător categoriei sau subcategoriei din care face parte vehiculul respectiv.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul