Vă mărturisesc că au început să mă ardă degetele să scriu acest material după ce am văzut-o pe Holy Molly într-o sesiune live, una dintre puținele tinere talente care au un real succes în industria muzicală românească.
Mă uitam la ea și am realizat cu multă frustrare că aș fi văzut și câtiva arădeni care ar putea să ajungă în acel studio, cu aceeași faimă, cu talent și recunoaștere națională. De aceea m-am limitat în următoarele rânduri la partea muzicală.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul