În ședința de consiliu de miercuri seară a fost ales noul viceprimar al municipiului Câmpulung. Acesta este Adrian Vlădău, consilier local USR, care a obținut zece voturi favorabile din cele 14 valabil exprimate.
Citește și: Un fost viceprimar al Câmpulungului e antrenor la CFR Cluj
În acest mandat, Câmpulungul a mai avut doi viceprimari, pe Nicolae Zaharia, de la PNL, și pe Constantin Țurțulea, de la USR, ambii demisionând din funcție.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul