În această după-amiază, un șofer din București a intrat cu mașina în grădina unui bloc din oraș. Din fericire nu au existat victime în urma incidentului, însă atât gradul de protecție cât și vehiculul au fost grav avariate.
Incidentul s-a petrecut pe 17:00, pe strada Năsăud din Sectorul 5 al Capitalei. Anunțul a fost făcut de un martor, membru al comunității „Info Trafic București și Ilfov”.
În imagini se poate observa că vehiculul a intrat cu putere în gardul ce delimita grădina de trotuar, fiind foarte aproape de a intra în scara blocului. Iată mesajul transmis pe grupul de Facebook:…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul